Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

MR BCCCZ Strážnice

23. 6. 2012

 

 

 

 

Lilly na prvních závodech

28. 12. 2011

 Jako již tradičně, pořádal náš klub v prosinci závody. Tradičně byla největší zima za poslední období. Lilly už dosáhla věku, kdy se může účastnit závodů agility a když jsem celý den mrzla v hale, rozhodla jsem se ji vzít na první start. Naše běhání bylo trochu zběsilé a na poměrně složitých parkurech toho bylo hodně k řešení. Lilly ale zvládla závodní atmosféru s přehledem - odložení na startu i zóny bez problémů. Trénujeme dál, aby příští závody byly lepší.

 

Lilly byla na rengtenu kvůli DKK - výsledek je výborný: 0/0.

28. 12. 2011

 

dsc_0158.jpg

 

 

Opsion 17, Rozkoš

6. 6. 2011

 

Foto: Jirka Wasserbauer

Foto: Jirka Wasserbauer

 

První červnový víkend jsme strávili na závodech u vodní nádrže Rozkoš. Díky Martě a Jirkovi W. jsem nezůstala jako bezdomovec, protože  se mě ujali, jelikož jsem si, jako obvykle, zapomněla zajistit ubytování. Strávili jsme ještě příjemný veselý večer na chatce (dodatečná omluva sousedům :-)) před sobotními běhy.

Počasí nám přálo a parkury byly opravdu rozkošné. Hned první open se nám s Hokym podařil zaběhnout čistě. Opravdu čistě. Po strašně moc moc dlouhé době. Nebýt dvou malých výletů, možná by to bylo i lepší než 5.místo. Ale jsem ráda i za to. Další běhy byly více či méně podařené. Vždycky s nějakou chybou. Přiznávám, že za většinu můžu já. Ale v něděli jsme víkend zakončili bleskovým jumpingem, který prověřil zbývající síly psů a psovodů. Nějaké síly nám i po sobotním věčírku zůstaly a vyšlo to zase na 5. místo a čistě.

Celková víkendová bilance jsou tři 5.místa a dva čisté běhy. Žádný zázrak, ale užili jsme si to moc i díky skvělým lidem. Takže se těším na příští víkend opět na stejném místě a ve stejné sestavě!

 

Lilly oslavila 1.rok

23. 5. 2011

dsc_0002.jpg

 

Lilly poprvé na pasení

12. 3. 2011

12. března jsme jeli i s Marťou Wasserbauerovou a její smečkou včetně Jirky, který udělal krásné fotky,  do Libhoště na ZVOP. Lilly viděla ovečky poprvé. Hokyho na zahradě pase velmi profesionálně, ale ovce ji zpočátku trošku strašily. Jak se ale vypustily z košáru, začala je hezky obíhat a udržovala je pohromadě. Máme se ještě moc co učit. Hlavně já - kde stát, jak se pohybovat atd. Užili jsme si moc krásný den a na ovečky se ještě pojedeme podívat. No a hlavně - ZVOP máme. :)


ObrazekObrazek


 

Trainer Cup Přerov 28.8.2010

29. 8. 2010

Poslední srpnovou sobotu jsem se rozhodla zkusit štěstí na závodech. Bylo tam několik lidiček i z našeho klubu, takže nám aspoň den lépe utíkal.

První běh - open - byl jako vždy dost zběsilý. Dvě tyčky se neudržely a na jedné zóně se zase neudržel Hoky. Bylo z toho 10. místo (nejrychlejší čas není podstatný :-))

Zkouška disk. Jumping byl hodně běhavý bez velkých záludností. I když pro nás je záludná kolikrát i laťka, která málo drží. Stal se malý zázrak a jump jsme doběhli čistě. Po strašně dlouhé době jsme si odvezli domů první místo. Hurá!

 

Aktualizace

29. 8. 2010

Vloženy nové fotky Lilly.
 

Holly

19. 7. 2010

Po návratu z dovolené jsme si rovnou jeli pro nového člena smečky. jmenuje se Holly Mintaka. Kluci si ji zatím nevěřícně prohlížejí.

Další info přidám, až bude trochu času.

Obrazek

Obrazek

 

Katmajácké derby

27. 5. 2010

Ze závodů v Opavě jsme si přivezli spoustu bláta, ale hlavně pěkných zážitků ze zajímavých parkurů Tomíka Glabazni.

Připojuju fotky od Marka Havlíka.